Back to Question Center
0

Semalt Pispor, Zaman İzleme Araçlarının SMM Performansınızı Nasıl Artırabileceğini Açıklıyor

1 answers:

Günümüzde, iz sürülmemiş saatlerde çok fazla zaman û emek harcıyoruz. Çeşîtli çalışmalara göre, ABD ekonomisi bu sayı nedeniyle her gün yaklaşik 74 milyar UDS kaybediyor. Zamanlı izleme, görevler için harcanan her saniyenin muhasebe anlamına gelmektedir. Bir işletmenin belirli bir dönemde başarılı olabilmesi için zamanını ve diğer çalışma döngülerini izlemeyi sürdürmesi gerekir.

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Oliver King, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için dikkate alacağınız zaman izlemenin temel özelliklerini açıklıyor.

Zaman izlemesi birçok yöntem kullanılarak yapılabilir. Önnegin, e-tablolar, içeriği korumanıza, kayılarlar yönetmenize, bir veritabanında bilgi depolamanıza ve sorunsuz API paylaşımına yardımcı olabilir. E-ticaret web sitelerini çalıştıranlar için e-tablolar ücretlendirme, faturalandırma ve kayıt tutma yoluyla iş dünyasına yardımcı olabilir. Burada SEO kampanyanıza ayrılan zamanın kaydı da dahil olmak üzere müşterilerin istikrarlı akışını sağlayabilecek iyi bir hamle olabilir. Bu süreç, raporlama nûçeyê raporlaması, projenin ilerlemesinin tahmini, muhtemel müşteriler için maliyet tahminleri ve para kaçaklarının örnekleri gibi bazı ticari sıkıntıları düzeltebilir.

Sosyal medya kampanyalarını izlemek için zaman izlemesi nasıl kullanılır?

  • İşlenebilir İş Zekası Ver

Sosyal Medya Pazarlamacılar SMM ve SEO kampanyalarını otomatikleştirmek için mevcut zaman takip yazılım çözümlerinden bazılarını kullanabilir. Böyle bir yazılım e-ticaret web sitenizin kayıt tutma görevlerinin yanı sıra envanteri otomatikleştirmek için elektronik tabloların kullanılmasını da kolaylaştırır. SEO zaman izleme arazî û bazılarının etkin kullanımı, bir rêxistizasyonun çok fazla zaman kazanmasını sağlayabilir.

  • Zaman Takip Araçları İç İletişimi Geliştirir

Örneğin, bir biruluşun farklı departmanlarını yedeklenmiş bir veritabanı kullanarak verimli bir şekilde çalışır hale getirir. Örneğin, Minterapp gibi bir araç, web sitenizin çalışmasını geri yüklemenize, siber suç gibi düşüş durumunda yardımcı olabilecek bulut yedekleme hizmetine sahiptir.

Zaman Takip Araçları

Bu araçlar, sosyal medya pazarlama kampanyanıza farklı şekillerde yardımcı olabilir:

  • 1. Hasat: Hasat faturalandırma, raporlama, harcama ve zamanı izleme gibi görevleri yerine getirebilir. Bu, faturalandırma gibi varsayılan işlevlerin yanı sıra faturaları ayarlama gibi özelliklerle de donatılmıştır.
  • 2. Zoho: Zoho, Harvest gibi, faturalama, raporlama, harcamaları tahmin etme ve izleme süresi gibi unsurlarla da yardımcı olabilir. Kullanıcı hesapları gibi özellikleri destekler.
  • 3. Minterapp: Bu uygulama en basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Minterapp'ın yapabileceği bazı şeylere bulut tabanlı saat takibi dahildir. PayPal, Stripe ve Skrill gibi bazı büyük ödeme ağ geçitlerinin ödeme makbuzlarını düzenler.

E-ticaret alanında zaman takî, pîvanlama stratejilerinden en iyi şekilde yararlanılmasını sağlayacak önemli bir kavramdır. Örneğin, içerik yönetim sistemlerinin çoğunda, e-ticaretin farklı yönlerinde onlara rehberlik edecek çok sayıda araç bulunur. Bunlar Semalt Analyzer . gibi Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) araçlarını içerebilir. Bu ve çok daha fazla araç topluca, ilelemelerini zamana karşı izlemek için etkili yöntemler bulmaları için kullanıcılara yardımcı olur. Yukarıda belirtilen ipuçlarını kullanarak farklı sosyal medya kampanyalarındaki zamanınızı takip edebilir ve başarı elde edebilirsiniz Source .

November 27, 2017